Apie mus

Mes gyvename teisinėje valstybėje, kurioje kiekvienas iš mūsų turime jaustis visiškai saugūs, taip pat galime turėti galimybę apginti savo interesus bet kokioje gyvenimo situacijoje. Šiam tikslui mes turime laiko patikrintą priemonę – advokatų kontoros pagalbą, kurioje kiekvieno „Ex Lege“ advokatų kolegijos nario tikslas yra užtikrinti ir fizinių, ir juridinių asmenų teisinę apsaugą.

Draugiška profesionalių teisininkų komanda sukūrė „Ex Lege“ advokatų kontorą. Mūsų darbuotojų profesionalumas ir skrupulingos žinios apie visas įstatymų subtilybes padeda sėkmingai tvarkyti reikalus.

„Ex Lege“ advokatų kontoroje dirba aukštos kvalifikacijos teisininkai.

Dirbdami advokatais, teisėjais, teisės patarėjais, užimdami atsakingas pareigas valstybiniame bei privačiame sektoriuje, jie ištobulino savo profesinius įgūdžius.

Mūsų advokatų kolektyvas yra atsakingas ir sąžiningas, jis padeda kokybiškai ir nešališkai atlikti savo darbą, kuris visada orientuotas į teigiamus rezultatus.

Mūsų vertybės – tai pagarba kiekvienam klientui, profesionalumas, geriausių rezultatų siekimas, darbas komandoje, supratingumas bei nuolatinis tobulėjimas.

Vilniaus advokatų kontora

Aequum et bonum est lex legum

Tai, kas teisinga ir gera, yra visų įstatymų įstatymas